Co nabízíme...
 
Zajišťujeme především skupinové akce a to jak dětské, tak pro dospělé. Pro děti jsou to především letní a zimní tábory, výcvikové kurzy, školy přírodě, pro střední a vysoké školy jsou to lyžařské kurzy, tréninkové kempy a další akce v době veškerých školních prázdnin i v průběhu roku, víkendové akce ad. Pro dospělé, jak dětmi tak bez, zajišťujeme klasické týdenní pobyty, víkendové a prodlouženě víkendové pobyty, akce různého zaměření pro skupiny, oslavy, školení pro firmy ad. Jsme schopni vám nabídnout a rádi zajistíme akce přímo podle vašich přání a požadavků. Stravování nabízíme formou plné nebo polopenze nebo jen snídaní, možné je i pouze ubytování. Jídelníček může být sestaven též na přání. Chata je na objednávku provozována celoročně.
 
Ceny:

Vzhledem k výše uvedenému a to, že většinu akcí a pobytů tzv. šijeme zákazníkům na míru, dle jejich přání a požadavků, nejsou určeny pevné ceny, proto kalkulaci ceny provádíme poté, co nám sdělíte vaše požadavky a obratem ji předložíme. Celkově se snažíme držet spodní cenové hladiny se srovnatelnou konkurencí, čehož dosahujeme optimalizací vytíženosti chaty.

Přeci jen pro vaši lepší orientaci a výběr zde uvedeme alespoň pár rámcových středních cen, od kterých se odvíjejí naše kalkulace:

 

 

Léto

 

 

Zima

 

 

bez stravy

polopenze

plnápenze

bez stravy

polopenze

plnápenze

Dospělí

125,-

240,-

280,-

220,-

350,-

390,-

Děti do 15-ti let

90,-

150,-

180,-

150,-

220,-

240,-

Pozn.:      - pro středoškolské akce se ceny pohybují mezi výše uvedenými cenovými hladinami

- pro vysokoškolské akce poskytujeme slevy z cen pro dospělé
- pro odb. dozory je cena speciální, při využití kapacity chaty zdarma

[ Zpět ]